Інформація про нас

Позашкільний навчальний заклад «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району» — це однопрофільний освітній заклад.
Дата створення закладу — 17.12.2008 року
Юридична адреса: 69068, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Моторобудівників,буд. 26
Телефон: 769-91-02, факс 769-91-02.
Електронна адреса: centerfenix@ukr.net.
Статут Позашкільного навчального закладу «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району» має редакцію, що затверджена рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради 30.11.2016 року № 50.
З 2009 року очолює роботу Позашкільного навчального закладу «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району Лободюк Сніжана Борисівна, «Відмінник освіти України».
Умови прийняття учнів: конкурсна та без конкурсна основа.
Напрям діяльності: художньо-естетичний
Структура роботи: 3 гуртки, 19 груп, які працюють за програмами «Классичний танець», «Акробатика» та «Студія образотворчого мистецтва».
Час проведення навчального процесу, організація повного дня: шестиденний тиждень, протягом дня згідно з розкладом.
Дитячий колектив «Народного Театру сучасної хореографії «Фенікс»», який працює на базі нашого закладу, має давню історію і традиції.
Так, самобутній, яскравий колектив, відомий не тільки в рідному місті, а й поза його межами, був заснований у 1997 році і ось вже 20 років працює в художньо-естетичному напрямку сучасної хореографїї. З дня заснування, з творчим колективом працюють справжні фахівці, великі ентузіасти, досвідчені педагоги, незмінний керівник ансамблю – Лободюк Сніжана Борисівна.
В репертуарі ансамблю понад 100 танцювальних номерів сучасної та естрадної хореографіїї — найрізноманітніші хореографічні композиції різних танцювальних стилів, що дозволяють найповніше розкрити творчі можливості колективу і кожного учасника зокрема.
З метою євроінтеграції української молоді, керівником колективу Лободюк Сніжаною Борисівною підписана угода з громадською організацією Польщі про творчу співпрацю, внаслідок якої, колектив Театру сучасної хореографії «Фенікс» протягом останніх років декілька разів виїздив за кордон.