Наші досягнення

Досягнення колективу Народного Театру сучасної хореографії «Фенікс» ПНЗ «Центр по роботі з обдарованою молоддю» за останні роки:

 

Фестивалі та конкурси 2015 рік

  1. 14.02.2015р., м.Київ

Чемпіонат України по сучасним танцам

2  місце  Усова Ева ,

5 місто в номінації контемпорарі СОЛО  Колесникова Варвара.

 

  1. 1 травня 2015 р., м. Дніпропетровськ

I Всеукраїнський телевізійний хореографічний фестиваль-конкурс в «DANCE-клас»

-дипломант, в номінації соло (Кругликова Ева) , сучасна хореографія, (1 категорія – від 6 до 9 років)

-3 місце в номінації, соло (Мустафаева Вика) , сучасна хореографія,(2 категорія – від 10 до 12 років)

-2 місце в номінації, соло (Усова Єва ),  сучасна хореографія, (2 категорія – від 10 до 12 років)

-2 місце в номінації, соло (Колесникова Варя), сучасна хореографія, (1 категорія – від 6 до 9 років)

-1 місце в номінації, соло (Костина Анжелика), сучасна хореографія, (1 категорія – від 6 до 9 років)

-3 місце в номінації, сучасний танець, (1 категорія – від 6 до 9 років)

-2 місце в номінації, сучасний танець, (3 категорія – від 13 до 16 років)

-1 місце в номінації, сучасний танець, (2 категорія – від 10 до 12 років)

-ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ- театр сучасної хореографії «Фенікс» сучасний танец, (4 категорія  від 17 до 25 років)

 

  1. 16-17 травня 2015р., м. Дніпропетровськ.

IІ Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна дитинства»

-1 місце в номінації, соло (Колесникова Варя),  сучасна хореографія, (1 категорія – від 6 до 7 років)

-3 місце в номінації соло (Кругликова Ева), сучасна хореографія, (1 категорія – від 6 до 7 років)

-3 місце в номінації соло (Сазонов Никита),  сучасна хореографія, (1 категорія – від 6 до 7 років)

-2 місце в номінації, соло (Мустафаева Вика, сучасна хореографія,(2 категорія – від 8 до 10 років)

-2 місце в номінації, соло (Гончаренко Мария), сучасна хореографія,(2 категорія – від 8 до 10 років)

-2 місце в номінації, соло (Костина Анжелик), естрадна хореографія,(2категорія – від 8 до 10 років)

-1 місце в номінації, соло (Усова Єва ), сучасна хореографія, (3 категорія – від 11 до 14 років)

-1 місце в номінації, дует (Лагода,Каминская ),сучасна хореографія, (3 категорія – від 11 до 14 років)

-2 місце в номінації, сучасний танець, (1 категорія – від 6 до 7 років)

-2 місце в номінації, естрадний танець, (1 категорія – від 6 до 7 років)

-1 місце в номінації, сучасний танець, (2 категорія – від 8 до 10 років)

-1 місце в номінації, сучасний танець, (3 категорія – від 11до 14 років)

-1 місце в номінації, сучасний танець, (4 категорія – від 15до 18 років)

-1 місце в номінації, сучасний танець, (5 категорія – від 19до 21 років)

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ- театр сучасної хореографії «Фенікс»

 

  1. 08.08.2015 – 21.08.2015р., м.Одеса

 IX Всеукраїнський дитячий конгрес «Зіркові канікули у Світі талантів»,

-1 місце в номінації, соло (Усова Єва ) Шоу талантів

-1 місце в номінації, Хореографія ансамбль  (молодша група ) Шоу талантів

-1 місце в номінації, Хореографія ансамбль  (старша  група ) Шоу талантів

-2 місце в номінації, Хореографія ансамбль  (средняя  група ) Шоу талантів

-2 місце в номінації, тріо  (Уткина,Калиш,Антошкина ) Шоу талантів

-2 місце в номінації,Художники (Каминская Евгения  ) Шоу фантазій

-3 місце в номінації, соло (Уткина Алина ) Шоу талантів

-3 місце в номінації, соло (Гончаренко Марія ) Шоу талантів

-3 місце в номінації, соло (Бабешко Вероніка ) Шоу талантів

-3 місце в номінації, дует (Бабешко Вероніка. Гончаренко Марія ) Шоу талантів

-3 місце в номінації, дует (Бабешко Дарья, Шаріева Дарья ) Шоу талантів

-Дипломат в номінації, соло (Сазонов Микита ) Шоу талантів

 

  1. 25.10.2015 р., м.Київ

Чемпіонат України по сучасним танцам «THE CHALLENGE« , 

-5 місце в номінації контепморарі СОЛО Усова Ева

-1 місце в номінації контемпорарі СОЛО  Колесникова Варвара

 

  1. 30.10.2015р., м.Запоріжжя

Обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва «Зорепад-2015»

-2 місце в номінації сучасна хореографія

 

Фестивалі та конкурси 2016 рік

 

  1. 8-13 січня 2016 р р., м.Трускавець

VII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС  ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ  «ЯСКРАВА КРАЇНА» В ТРУСКАВЦІ – 2016»

-1 місце в номінації, колективи, сучасна хореографія, молодша група,
-2 місце в номінації, колективи, естрадна хореографія, молодша група,

-1 місце в номінації, СОЛО, Усова  Ева, сучасна хореографія, середня  категорія
-3 місце в номінації, СОЛО, Торопова  Ульяна , сучасна хореографія, молодша  категорія
-3 місце в номінації, ДУЄТ, Костенко Вера , Костенко Максим, сучасна хореографія, молодша  категорія

 

2.18.03-22.03 2016р., м.Одеса.

VІI Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі хореографії і вокальної творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА» В ОДЕСІ — 2016»

-1 місце в номінації, колективи, сучасна хореографія, молодша група,
-3 місце в номінації, колективи, естрадна хореографія, молодша група,

-2 місце в номінації, СОЛО, Борисік Настя, сучасний танець, молодша  категорія

-3 місце в номінації, СОЛО, Колеснікова Варвара, сучасний танець, молодша  категорія
-3 місце в номінації, СОЛО, Торопова  Ульяна, естрадний танець, молодша  категорія
-2 місце в номінації, ДУЄТ, Костенко Вера , Костенко Максим, естрадний танець, молодша  категорія

-3 місце в номінації, ДУЄТ, Борисік Софія , Борисік Настя, сучасний танець, молодша  категорія

 

  1. 21-23 квітня 2016р., м. Дніпропетровськ.

 ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС  «АКВАРЕЛЬ ЗБИРАЄ ДРУЗІВ»

-Переможці супер фіналу .

 

  1. 14 травня 2016р.,

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ТАЛАНОВИТІ ДІТИ УКРАЇНИ»

-2 місце в номінації, ДУЄТ, Кагитина Катя, Огаренко Настя, сучасний танець, молодша  категорія

-1 місце в номінації, ДУЄТ, Костенко Віря ,Костенко Максим, сучасний танець, молодша  категорія

-1 місце в номінації, СОЛО, Торопова Ульяна, естрадний  танець, молодша  категорія

-ГРАН-ПРИ в номінації, ДУЄТ, Борисік Настя,Борисік Софія, сучасний танець, молодша  категорія

-ГРАН-ПРИ в номінації, СОЛО, Борисік Настя, , Сучасний танець, молодша  категорія

-ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (7гр)

-ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, естрадна хореографія, молодша група (6гр)

-ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна  хореографія, середня група (9,10 гр)

-ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, естрадна хореографія, середня група (9,10 гр)

-ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, старша група (11 гр)

-ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, естрадна хореографія, старша група (12 гр)

-ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, змішана група (13,14  гр)

 

  1. 21-22 травня 2016р., м. Дніпропетровськ,

ІIІ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯСКРАВА КРАЇНА ДИТИНСТВА» 

  • 1 місце в номінації, СОЛО, Колеснікова Варвара Сучасний танец, молодша категорія
  • 1 місце в номінації, ДУЄТ, Кагитина Катя, Огаренко Настя, Сучасний танец, молодша категорія
  • 2 місце в номінації, ДУЄТ, Костенко Віря ,Костенко Максим, Сучасний танец, молодша категорія
  • 3 місце в номінації, СОЛО, Торопова Ульяна, Єстрадний танец, молодша  категорія
  • 3місце в номінації, ДУЄТ, Борисік Настя,Борисік Софія, Сучасний танец, молодша категорія
  • 2 місце в номінації, СОЛО, Борисік Настя, , Сучасний танец, молодша категорія
  • 1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (7гр)
  • 1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, єстрадна хореографія, молодша група (6гр)
  • 3 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, єстрадна хореографія, середня група (8 гр)

 

 

  1. 23-25  вересня 2016г., м. Кременчук .

 VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС  ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА  «Кременчуцькі ВИКРУТАСИ-2016»

 -1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (7гр)

  • -1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, єстрадна хореографія, молодша група (6гр)
  • -1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, єстрадна хореографія, середня група (11.12гр)
  • -1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, середня група (10.11гр)
  • -1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, єстрадна хореографія, старша група (13 гр)
  • -2 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, старша група (14 гр)

 

Фестивалі та конкурси 2017 рік

 

  1. 07-15 січня 2017 р ., м. Трускавець
  • VIIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС  ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ  «ЯСКРАВА КРАЇНА» В ТРУСКАВЦІ – 2017»
    -1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (6 гр)
  • -1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (11,12 гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО, Колеснікова Варвара сучасна хореографія, молодша група (7гр)
  • 2 місце в номінації, СОЛО,Колеснікова Варвара єстрадна хореографія молодша група(7гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Кагітіна Катерина сучасна хореографія, молодша група (7гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Самострол Валерія єстрадна хореографія молодша група(6гр)
  • 2 місце в номінації, СОЛО,Башкірова Ольга сучасна хореографія середня група(12гр)
  • 2 місце в номінації, СОЛО,Яригіна Аріна єстрадна хореографія середня група(12гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Борисік Настя сучасна хореографія середня група(12гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Усова Ева сучасна хореографія старша група(13гр)
  • 1 місце в номінації, ДУЄТ,Борисік Настя, Грішин Михайло сучасна хореографія молодша група(6гр)
  • 1 місце в номінації, ДУЄТ,Борисік Настя, Пузанов Богдан сучасна хореографія середня група(11,12 гр)

 

2.11-12 лютого 2017р., м. Київ

 УКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ТАНЦЮ «THE CHALLENGE»

  • 1 місце в номінації, СОЛО,Колеснікова Варвара minisolocont (7гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Кагітіна Катерина jazzmodern kids solo Risinq (7гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Усова Ева (13гр)
  1. 23 лютого 2017р., м.Запоріжжя

  МІСЬКЕ ФОЛЬКЛОРНЕ СВЯТО «ПРОВОДИ ЗИМИ»

1 місце (7гр)

 

  1. 25-26 лютого 2017

І ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС СУЧАСНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ  «ORANGE PELICAN»

  • -1 місце в номінації, АНСАМБЛЬ, до 9 років (7гр)
  • -2 місце в номінації, АНСАМБЛЬ, 13-15 років (13 гр)
  • 1 місце в номінації ДУЕТ, 10-12 років, Борисік Настя,Пузанов Богдан (11,12гр)
  • 2 місце в номінації ДУЕТ, до9 років, Борисік Софія,Грішин Михаіл (6гр)
  • 2 місце в номінації ДУЕТ, до9 років, Огаренко Настя,Кагітіна Катерина (7гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Усова Ева 13-15 років (13гр)
  • 2 місце в номінації, СОЛО,до 9років ,Кагітіна Катерина (7гр)
  • 2 місце в номінації, СОЛО,до 9 років , Колеснікова Варвара (7гр)
  • 3 місце в номінації, СОЛО,до 9років ,Огаренко Настя(7гр)
  • 3 місце в номінації, СОЛО,до 9років ,Самострол Валерія(6гр)

 

  1. 31 березня-2 квітня 2017р., м.Дніпро

XVI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ВІДКРИТОМУ ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО  МИСТЕЦТВА  «БІЛИЙ ЛЕЛЕКА»

  • -1 місце в номінації, АНСАМБЛЬ, естрадна хореографія до 9 років (6 гр)
  • 1 місце в номінації ДУЕТ, , сучасна хореографія до9 років Огаренко Настя,Кагітіна Катерина (7гр)
  • 3 місце в номінації ДУЕТ, , естрадна хореографія до9 років Огаренко Настя,Кагітіна Катерина (7гр)
  • 2 місце в номінації ДУЕТ, естрадна хореографія 9-11 років, Борисік Настя,Пузанов Богдан (11,12гр)

 

  • 1 місце в номінації, СОЛО, сучасна хореографія до 9років ,Кагітіна Катерина (7гр)
  • 2 місце в номінації, СОЛО, сучасна хореографія до 9 років , Колеснікова Варвара (7гр)
  • 3 місце в номінації, СОЛО, сучасна хореографія до 9років ,Огаренко Настя(7гр)

 

  1. 22- 23 квітня 2017 р., м.Харків

МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ  МИСТЕЦТВ  «…О ВЕСНЕ…»

  • -1 місце в номінації, АНСАМБЛЬ, Modern dance 8-11 років ( ,8 гр)
  • -2 місце в номінації, АНСАМБЛЬ, Street dance 8-11  років (7 гр)
  • -2 місце в номінації, АНСАМБЛЬ, Modern dance 12-15 років (13 гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО, Modern dance до 7 років , Колеснікова Варвара (7гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО, Modern dance 8-11 років , Кагітіна Катерина (7гр)
  • 2 місце в номінації, СОЛО, Modern dance 8-11 років , Огаренко Настя ( 7гр)
  • 1 місце в номінації ДУЕТ, Modern dance 8-11 років ,Огаренко Настя,Кагітіна Катерина (7гр)
  • 1 місце в номінації, СОЛО, Modern dance 12-15 років , Усова Ева (13 гр)
  1. 18-21  травня  2017 року,  м. Київ

 IV  Міжнародний   фестиваль – конкурс дитячої  та  юнацької  творчості         « Світ у твоїх долонях ».

            -1 місце  в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, середня група ( 7.8,12  гр)

 

  1. 22-29 травня 2017 року,  м. Київ

 VII-й Міжнародний благодійний фестиваль  дитячо-юнацької творчості «СОНЯЧНИЙ КАШТАНЧИК» ( до Дня міста Києва).

 

  1. 09.2017р. по 01.10.2017 р., м.Кременчуг

VIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС  ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА  «Кременчуцькі ВИКРУТАСИ-2017»

-1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (7гр)

-1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, єстрадна хореографія, середня група (11.12гр)

-1 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна  хореографія, середня група (10.11гр)

         -2 місце в номінації, КОЛЕКТИВИ, єстрадна хореографія, старша група (13 гр)

 

  1. 11.2017 р. м.Харків

  Всеукраїнський  хореографічний конкурс «Пластилін» Культурного Центру «Танцювальна Платформа «Занурення в рух»» 

  • ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (8гр);
  • ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (8гр);
  • ГРАН-ПРИ в номінації, КОЛЕКТИВИ, сучасна хореографія, молодша група (12гр);
  • 1 місце в номінації, СОЛО, Колеснікова Варвара Сучасний танець, молодша категорія;
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Кагітіна Катерина сучасна хореографія, молодша група;
  • 2 місце в номінації ДУЕТ, 9-11 років, Огаренко Настя, Кагітіна Катерина (8гр);
  • 1 місце в номінації, СОЛО, сучасна хореографія 9-11 років ,Огаренко Настя(8гр);
  • 1,2 місце в номінації, СОЛО,Башкірова Ольга сучасна хореографія середня група(12гр);
  • 1 місце в номінації, СОЛО,Усова Ева 13-15 років (13гр);
  • 1 місце в номінації СОЛО, 9-11 років, Борисік Анастасія (12гр);
  • 1 місце в номінації СОЛО, 13-15 років, Зіновьева Валерія (12гр);
  • 1 місце в номінації СОЛО, 9-11 років, Скляр Ксенія (12гр);
  • 1 місце в номінації СОЛО, 9-11 років, Моргунова Мирослава (12гр);
  • 1,2 місце в номінації, СОЛО,Яригіна Арина, сучасна хореографія середня група(12гр).